Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »
zamknij
Znajdujesz się tutaj:   BIP WORD SŁUPSK » Oferty pracy » Ogłoszenie o pracy na stanowisku pracownik administracyjno-gospodarczy

Ogłoszenie o pracy na stanowisku pracownik administracyjno-gospodarczy

 
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego szuka kandydata do pracy na stanowisku pracownik administracyjno-gospodarczy (tzw. konserwator).
 
 
WORD Słupsk oferuje umowę o pracę na czas określony (próbny) z możliwością zmiany w umowę na czas nieokreślony. Praca na cały etat.
 
 
Wykształcenie minimum podstawowe.
 
Wynagrodzenie w zależności od posiadanych umiejętności, kwalifikacji i chęci do pracy – do uzgodnienia i małej negocjacji.
 
Do zakresu obowiązków należy: dbanie o flotę pojazdów (tankowanie, czystość), praca fizyczna na świeżym powietrzu, utrzymanie terenów zielonych: koszenie trawy, zbieranie liści jesienią, odśnieżanie terenu za pomocą traktora z lemieszem, bieżące prace naprawcze drobne.
 
Wymagane prawo jazdy kat. B, mile widziane inne kategorie prawa jazdy.
 
CV proszę przesłać na adres: sekretariat@word.slupsk.pl
 
Ogłoszenie zostało zawarte na stronie Powiatowego Urzędu Pracy w Słupsku link:  http://oferty.praca.gov.pl/portal/index.cbop#/szczegolyOferty?eb6966b1f577b3ce55107359aa9dd139
 
drukuj    zapisz jako pdf

Dziennik modyfikacji

Autor: Anna Zaczek
Udostępnił: Zofia DABROWSKA-WYSOK2019-03-14 07:12:15
Ostatnio zmodyfikował: Zofia DABROWSKA-WYSOK2019-03-15 13:00:40
Licznik odwiedzin: 135