Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »
zamknij
Znajdujesz się tutaj:   BIP WORD SŁUPSK » Instrukcja korzystania z Elektronicznej Skrzynki Podawczej ePUAP

Instrukcja korzystania z Elektronicznej Skrzynki Podawczej ePUAP

Instrukcja korzystania z Elektronicznej Skrzynki Podawczej ePUAP

 

Szanowni Państwo,

 

Oddajemy do Państwa dyspozycji aktualną wersję Elektronicznej Skrzynki Podawczej, opartej na elektronicznej Platformie Usług Adminstracji Publicznej ePUAP.

Platforma ta umożliwia przesyłanie do Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Słupsku różnego rodzaju dokumentów w wersji elektronicznej oraz załatwianie spraw bez konieczności osobistego stawiennictwa w Ośrodku, o ile przepisy prawa nie stanowią inaczej.

Przesyłanie dokumentów za pośrednictwem platformy ePUAP możliwe jest, jeżeli użytkownik systemu posiada konto na platformie ePUAP a ponadto dysponuje jednym z nastepujących mechanizmów podpisu:

  • bezpieczny podpis elektroniczny, weryfikowany przy pomocy certyfikatu kwalifikowanego

  • profil zaufany ePUAP, będący odpowiednikiem bezpiecznego podpisu elektronicznego, potwierdzającego tożsamość obywatela w systemie ePUAP.

 

Instrukcję korzystania z platformy ePUAP a także uzyskania profilu zaufanego, można znaleźć na stronie epuap.gov.pl w sekcji POMOC.

 

Skrytka ePUAP WORD Słupsk:

wordslupsk/SkrytkaESP

 

Chcąc skorzystać z usług świadczonych przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Słupsku, wystarczy wejść na stronę internetową www.word.slupsk.pl w zakładkę " Do pobrania", gdzie zamieszczone są aktualne druki i formularze obowiąujące w ośrodku, które po wypełnieniu można przesłać do WORD w formie elektronicznej jako załączniki wykorzystując elektroniczną skrzynkę podawczą.

Dalej należy postępować zgodnie z instrukcjami opubikowanymi na stronie ePUAP.

 

 

 

 

 

drukuj    zapisz jako pdf

Dziennik modyfikacji

Autor: Joanna RESZETAR
Udostępnił: Joanna RESZETAR2022-02-11 13:54:30
Ostatnio zmodyfikował: Joanna RESZETAR2022-02-14 09:50:11
Licznik odwiedzin: 1054